Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Switche

Switche (90)

Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena
Stav Název Cena s DPH
Do 10 dnů Dell 10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for ... 14.130 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3024EF-ON Switch, 24x 1GbF, 2x SFP+ 10GbE, 2x GbE combo p... 66.068 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3024EP-ON Switch, POE+, 24x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE ... 53.846 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3048EP-ON Switch, POE+, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE ... 73.367 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3048ET-ON Switch, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP co... 64.086 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave ... 4.717 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 6.483 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 14.709 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 21.303 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Outdoor Wireless Access Point 11ac P300 ... 19.642 Kč
Do 10 dnů Dell EMC S5248F-ON Switch, 48x25GbE SFP28, 4x100GbE QSFP28, 2x100Gb... 216.500 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch N1108EP-ON, L2, 8 ports, RJ45 PoE/PoE+, 2 ports SFP... 11.128 Kč
Skladem Dell EMC Switch N1108T-ON L2 8 ports RJ45 1GbE 2 ports SFP 1GbE 6.880 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch N1124P-ON L2 24 ports RJ45 1GbE 12 ports PoE/PoE+ 4... 13.719 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch N1124T-ON L2 24 ports RJ45 1GbE 4 ports SFP+ 10GbE ... 9.917 Kč
Skladem Dell EMC Switch N1148T-ON L2 48 ports RJ45 1GbE 4 ports SFP+ 10GbE ... 14.450 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4112F 12 x 10GbE SFP+ 3 x 100GbE QSFP28 IO to PSU ... 82.286 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4112T, 12 x 10GBaseT, 3 x 100GbE QSFP28, IO to PSU... 87.435 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4128F-ON 1U PHY-less 28 x 10GbE SFP+ 2 x QSFP28 IO... 134.608 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4128T-ON, 1U, 28 x 10Gbase-T, 2 x QSFP28, IO to PS... 155.317 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148F-ON,1U,PHY-less, 48x10GbE SFP+, 4xQSFP28, 2xQ... 191 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148T-ON, 1U, 48 x 10Gbase-T, 4 x QSFP28, 2 x QSFP... 226.989 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148U-ON 1U 24xSFP+2xQSFP Unified 24xSFP+/4xQSFP28... 380 Kč
Skladem Dell EMCSwitch N1148P-ON L2 48 ports RJ45 1GbE 24 ports PoE/PoE+ 4 ... 19.021 Kč
Do 10 dnů Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breako... 7.177 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct At... 8.016 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics inc... 5.095 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 417 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 1.611 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 2.185 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 3.209 Kč
Do 10 dnů Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach C... 2.154 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 2.334 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1124P, Networking N1124T, 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 2.018 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1124P, Networking N1124T, 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 3.369 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 4.091 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 6.817 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148T - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 2.453 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148T - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 4.089 Kč
Skladem Dell Networking N1524 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking... 13.427 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1524/N1524P - LLW to 5Y PS NBD 6.097 Kč
Skladem Dell Networking N1524P PoE+ 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports St... 19.602 Kč
Skladem Dell Networking N1548 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking... 29.055 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 3Yr PS NBD 5.222 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 5Y PS NBD 9.138 Kč
Skladem Dell Networking N1548P PoE+ 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports St... 32.182 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2024 L2 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stack... 28.902 Kč
Skladem Dell Networking N2024P L2 POE+ 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports... 28.871 Kč
Skladem Dell Networking N2048 L2 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stack... 33.830 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048, N2048P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 7.495 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048, N2048P -1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 14.115 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PS NBD 14.115 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD 28.239 Kč
Skladem Dell Networking N2048P L2 POE+ 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports... 45.358 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3024 -1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 15.068 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular... 175.984 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stackin... 75.874 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3124, L3, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed p... 52.617 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3148, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed p... 75.874 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3148P, L3, PoE+, 48x 1GbE, 2x Combo, 2x 10GbE SFP+... 85.359 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S4048T-ON, 48x 10GBASE-T and 6x 40GbE QSFP+ ports, ... 225.485 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X102... 3.833 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 2... 8.960 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m R... 2.407 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit 2.720 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBASE-T 30m reach on CAT6a/7 Cus... 10.988 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Re... 13.828 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Rea... 5.242 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1008 Smart Web Managed Switch 8x 1GbE ports AC or ... 3.786 Kč
Skladem Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE and 2x 1GbE... 7.550 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch 24x 1GbE PoE (up to... 13.073 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10Gb... 14.328 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052/X1052P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 2.651 Kč
Do 10 dnů Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km ... 4.773 Kč
Skladem Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 411 Kč
Do 10 dnů Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 2.897 Kč
Do 10 dnů Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-... 5.996 Kč
Do 10 dnů Dell SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or dir... 11.312 Kč
Do 10 dnů European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit 2.017 Kč
Do 10 dnů MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up... 17.643 Kč
Do 10 dnů Networking N1524, N1524P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt 6.097 Kč
Do 10 dnů Networking N1524, N1524P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 6.097 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 1100w, Hot Swap, adds redundancy to N3048P or upgrade... 13.700 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 715w, Hot Swap, adds redundancy to N3024P for POE. Do... 7.948 Kč
Do 10 dnů PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Inte... 4.475 Kč
Skladem Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) ... 580 Kč
Do 10 dnů RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE... 15.390 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit 824 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 3m Customer Kit 1.658 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switch... 747 Kč
Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena