Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Switche

Switche (71)

Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena
Stav Název Cena s DPH
Do 10 dnů Dell 10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for ... 13.634 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct At... 8.016 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 394 Kč
Skladem Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach C... 1.231 Kč
Do 10 dnů Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach C... 2.154 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1108P 8x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, 2... 6.864 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1108T 8x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 por... 6.102 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 1.202 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1124/N1124P - LLW to 5Y PS NBD 1.202 Kč
Skladem Dell Networking N1124P 24x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, ... 13.354 Kč
Skladem Dell Networking N1124T 24x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 po... 7.817 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148 - LLW to 5Y PS NBD 1.202 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt 2.260 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1148P 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, ... 21.379 Kč
Skladem Dell Networking N1148T 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 po... 12.165 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1524, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacki... 10.969 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1524/N1524P - LLW to 5Y PS NBD 6.097 Kč
Skladem Dell Networking N1524P, PoE+, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,... 22.404 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, Stacki... 25.576 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 3Yr PS NBD 5.222 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 5Y PS NBD 9.138 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548P, PoE+, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports,... 34.264 Kč
Skladem Dell Networking N2024 L2 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stack... 25.818 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2024/N2024P - LLW to 3Y PSP NBD 9.427 Kč
Skladem Dell Networking N2024P L2 POE+ 24x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports... 31.680 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048 L2 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports Stack... 36.713 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 3Yr PS NBD 7.495 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PS NBD 14.115 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD 28.239 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048P L2 POE+ 48x 1GbE + 2x 10GbE SFP+ fixed ports... 48.058 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N4032 24x 10GBASE-T Fixed Ports 1x Hot Swap Modular... 175.984 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N4032F 24x 10GbE SFP+ Fixed Ports 1x Modular bay 2x... 167.343 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N4064F 48x 10GbE SFP+ and 2x 40GbE QSFP+ Fixed Port... 217.588 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3124, L3, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed p... 45.778 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X102... 3.699 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 2... 8.514 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (... 46.439 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m R... 2.247 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit 2.794 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Re... 12.803 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Rea... 5.029 Kč
Skladem Dell Networking X1008 Smart Web Managed Switch 8x 1GbE ports AC or ... 3.786 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch 8x 1GbE PoE ports/X... 6.412 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch 16x 1GbE and 2x 1GbE... 6.469 Kč
Skladem Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch 16x 1GbE PoE and 2x... 11.587 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE and 2x 1GbE... 7.550 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1026/X1026P - LLW to 3Yr PS NBD 997 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1026/X1026P - LLW to 5Y PS NBD 1.713 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch 24x 1GbE PoE (up to... 13.073 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE and 4x 10Gb... 14.328 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 3Y PS NBD 2.651 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 3Yr PSP NBD 4.764 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 5Y PS NBD 3.369 Kč
Do 10 dnů Dell Networking X1052P Smart Web Managed Switch 48x 1GbE (24x PoE -... 24.464 Kč
Skladem Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports... 28.383 Kč
Do 10 dnů Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km ... 4.455 Kč
Do 10 dnů Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 1.169 Kč
Do 10 dnů Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 2.897 Kč
Do 10 dnů Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-... 5.785 Kč
Do 10 dnů Dell SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or dir... 10.915 Kč
Do 10 dnů Dell SFP+ 10GbE Module for N3000 Series, 2x SFP+ Ports (optics or d... 6.320 Kč
Do 10 dnů European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit 2.017 Kč
Do 10 dnů MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up... 17.026 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 1100w, Hot Swap, adds redundancy to N3048P or upgrade... 13.219 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 715w, Hot Swap, adds redundancy to N3024P for POE. Do... 7.670 Kč
Do 10 dnů PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Inte... 4.688 Kč
Skladem Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) ... 561 Kč
Do 10 dnů RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE... 14.848 Kč
Skladem Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit 824 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 3m Customer Kit 1.658 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switch... 747 Kč
Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena