Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Switche

Switche (81)

Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena
Stav Název Cena s DPH
Do 10 dnů Dell 10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for ... 12.394 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3024EF-ON Switch, 24x 1GbF, 2x SFP+ 10GbE, 2x GbE combo p... 64.181 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3024EP-ON Switch, POE+, 24x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE ... 52.307 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3024ET-ON Switch 24x 1GbT 2x SFP+ 10GbE 2x GbE SFP combo ... 43.964 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3048EP-ON Switch, POE+, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE ... 70.599 Kč
Do 10 dnů Dell EMC N3048ET-ON Switch, 48x 1GbT, 2x SFP+ 10GbE, 2 x GbE SFP co... 62.255 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave ... 4.557 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 6.292 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 14.279 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Networking Ruckus Indoor Wireless Access Point 11ac Wave 2... 20.681 Kč
Do 10 dnů Dell EMC S5248F-ON Switch, 48x25GbE SFP28, 4x100GbE QSFP28, 2x100Gb... 209.916 Kč
Skladem Dell EMC Switch N1108EP-ON, L2, 8 ports, RJ45 PoE/PoE+, 2 ports SFP... 11.554 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4112F 12 x 10GbE SFP+ 3 x 100GbE QSFP28 IO to PSU ... 80.317 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4112T, 12 x 10GBaseT, 3 x 100GbE QSFP28, IO to PSU... 85.343 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4128F-ON 1U PHY-less 28 x 10GbE SFP+ 2 x QSFP28 IO... 130.513 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4128T-ON, 1U, 28 x 10Gbase-T, 2 x QSFP28, IO to PS... 150.593 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148F-ON,1U,PHY-less, 48x10GbE SFP+, 4xQSFP28, 2xQ... 182.536 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148T-ON, 1U, 48 x 10Gbase-T, 4 x QSFP28, 2 x QSFP... 219.043 Kč
Do 10 dnů Dell EMC Switch S4148U-ON 1U 24xSFP+2xQSFP Unified 24xSFP+/4xQSFP28... 365.069 Kč
Do 10 dnů Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breako... 3.118 Kč
Do 10 dnů Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breako... 5.239 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct At... 3.836 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics inc... 2.472 Kč
Skladem Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 734 Kč
Skladem Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 938 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 1.320 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attac... 2.404 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Cable SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Di... 1.212 Kč
Do 10 dnů Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach C... 1.661 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1524 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking... 15.405 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1524/N1524P - LLW to 5Y PS NBD 6.097 Kč
Skladem Dell Networking N1524P PoE+ 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports St... 23.747 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports Stacking... 28.883 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 3Y ProSpt 5.421 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N1548, N1548P - Ltd Life to 5Y ProSpt 9.486 Kč
Skladem Dell Networking N1548P PoE+ 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports St... 38.509 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048, N2048P - Ltd Life to 3Y ProSpt 7.779 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PS NBD 14.115 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD 28.239 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2248PX-ON 48x1/2.5G PoE 30W/60W 4x25G 2x40G Stacki... 70.637 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N2248X-ON 48x1/2.5G 4x25G 2x40G Stacking 1xAC PSU I... 59.406 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3208PX-ON 4x1G RJ-45 4x1/2.5/5G RJ-45 2x10G SFP+ P... 42.270 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3224F-ON 24x1G SFP 4x10G SFP+ 2x100G QSFP28 1xAC P... 60.729 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3224P-ON 24x1G RJ-45 4x10G SFP+ 2x100G QSFP28 PoE ... 60.729 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3224PX-ON 24x1/2.5/5/10G RJ-45 4x25G SFP28 2x100G ... 88.427 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3224T-ON 24x1G RJ-45 4x10G SFP+ 2x100G QSFP28 1xAC... 51.499 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3248P-ON 48x1G 4x10G SFP+ 2x100G QSFP28 PoE 30W 1x... 82.279 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3248PXE-ON 48x1/2.5/5/10G RJ-45 4x25G SFP28 2x100G... 143.825 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3248TE-ON 48x1G 4x10G SFP+ 2x100G QSFP28 32GB 1xAC... 69.971 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3248TE-ON 48x1G 4x10G SFP+ 32GB 1xAC PSU IO/PS OS10 76.117 Kč
Do 10 dnů Dell Networking N3248X-ON 48x1/2.5/5/10G RJ-45 4x25G SFP28 2x100G Q... 119.208 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3048-ON DNOS9 48x 1GbE 4x SFP+ 10GbE ports Stackin... 73.011 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3124, L3, 24x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed p... 51.114 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3148, L3, 48x 1GbE, 2xCombo, 2x 10GbE SFP+ fixed p... 73.011 Kč
Do 10 dnů Dell Networking S3148P, L3, PoE+, 48x 1GbE, 2x Combo, 2x 10GbE SFP+... 82.137 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 2... 8.295 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver QSFP28 100GbE CWDM4 Cuskit 69.807 Kč
Skladem Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m R... 1.926 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit 2.280 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GBASE-T 30m reach on CAT6a/7 Cus... 8.048 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Re... 9.494 Kč
Do 10 dnů Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Rea... 3.618 Kč
Do 10 dnů Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km ... 3.820 Kč
Do 10 dnů Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 983 Kč
Do 10 dnů Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Ca... 2.234 Kč
Do 10 dnů Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-... 5.680 Kč
Do 10 dnů Dell Powerswitch N2224PX-ON 24x1/2.5G PoE 30W/60W 4x25G 2x40G Stack... 57.481 Kč
Do 10 dnů Dell Powerswitch N2224X-ON 24x1/2.5G 4x25G 2x40G Stacking 1xAC PSU ... 52.346 Kč
Skladem Dell Rack Integration:C2G 2m Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network P... 92 Kč
Do 10 dnů Dell SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or dir... 9.726 Kč
Do 10 dnů European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit 1.769 Kč
Do 10 dnů MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up... 17.026 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 1100w, Hot Swap, adds redundancy to N3048P or upgrade... 13.219 Kč
Do 10 dnů Power Supply, 715w, Hot Swap, adds redundancy to N3024P for POE. Do... 8.088 Kč
Do 10 dnů PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Inte... 3.180 Kč
Skladem Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) ... 561 Kč
Do 10 dnů RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE... 14.848 Kč
Do 10 dnů SFP+ SR Optic for all SFP+ ports except high temp validation warnin... 2.274 Kč
Skladem Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit 722 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 3m Customer Kit 1.333 Kč
Do 10 dnů Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switch... 600 Kč
Výrobků na stranu: 100 250
Třídit podle:   Název   Cena