Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Kontakt

Kontakt

Kontaktní údaje

business communication s.r.o.
Pod Všemi svatými 15, 301 00 Plzeň
IČO: 26353717 | DIČ: CZ26353717

Tel: +420 377 457676, Fax: +420 377 457678
Zelená linka: 800 888 046
Poptávky a dotazy posílejte na naši adresu: office@bcom.cz

Obchodní společnost je registrována od 22.1.2003 v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Plzni pod spisovou značkou 14846 v oddílu C.

DELL Preferred Partner | Microsoft Small Business Specialist | VMware Professional Solution Provider | SonicWALL Partner

Při objednávce do 16:30 v pracovní den odesíláme skladové zboží ještě ten samý den!

Profil společnosti

Společnost business communication s.r.o. byla založena na začátku roku 2003 jako obchodní společnost poskytující služby v oblasti internetových technologií. Mezi primární aktivity patřil webhosting, serverhousing, výroba internetových stránek a elektronických obchodů a správa sítí.

V roce 2009 byl společnosti udělen status DELL Preferred partner, což mimo jiné zahrnuje poslání pečovat o malé a střední podniky. Díky této úzké spolupráci Vám dokážeme nabídnout profesionální řešení, nezávisle od velikosti Vaší firmy. Za účelem bližšího představení portfolia těchto služeb vnikla obchodní značka a web DELL specialista.

Po celou dobu svého rozvoje se společnost snaží maximálně vyhovět stávajícím i novým zákazníkům při splňování jejich představ, které mnohdy vyžadují velmi nestandardní pohledy na danou problematiku a očekávají vysokou kreativitu řešení, ke kterým nestačí standardně dostupné produkty či služby.

Za dobu svého působení společnost realizovala mnoho projektů, které značně překračovaly rámec primárních aktivit. Díky své flexibilitě, odbornosti a nadstandardnímu pracovnímu nasazení zaměstnanců společnost úspěšně implementovala mnoho řešení napříč různými oblastmi informatiky a výpočetní techniky.

Společnost po celou dobu své existence vždy rozšiřovala svou působnost jak z pohledu spektra zákazníků, tak i z pohledu řešených problematik, a v tomto trendu pokračuje dodnes.