Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Domů

Obchodní systém společnosti business communication s.r.o.

Jsme obchodním partnerem silných hráčů na trhu s IT produkty - Microsoft, DELL, VMware a dalších.

Prostřednictvím tohoto obchodního systému Vám v přehledné podobě přinášíme výběr jejich nejzajímavějších produktů. Těmto produktům rozumíme a důvěřujeme při nasazení do podnikového prostředí. Většinu z nich v rámci námi poskytovaných služeb sami instalujeme, konfigurujeme, integrujeme se stávajícími systémy našich zákazníků a poskytujeme k nim proaktivní údržbu.

Z našeho profesního zaměření proto vyplývá naprosto zásadní skutečnost:

Nejsme jedním z řady e-shopů napojených na distributora,
který nabízí tisíce produktů, o kterých však nic neví.

Tento obchodní systém plní také funkci elektronického obchodu, a to i pro fyzické osoby. Registraci proto mohou provést jak subjekty, kterým bylo přiděleno IČO, tak fyzické osoby. Chcete-li realizovat objednávku, musíte projít procesem jednoduché registrace.

Cílem tohoto systému je nabídnout zákazníkům snadný přehled našeho základního portfolia včetně oblíbených předkonfigurovaných sestav. Zároveň je v systému na první pohled patrné, které produkty jsou skladem, a v případě objednávky do 15:00 Vám mohou být doručeny již během následujícího pracovního dne.

Ceny uvedené v systému považujte za maximální, nikoli však minimální. V případě odběru vyššího počtu kusů lze u mnohých produktů získat množstevní slevu; dlouhodobá spolupráce pro Vás rovněž může znamenat přístup do příznivější cenové hladiny. Velkoodběratelé podnikající v oboru prodeje hardware a software mohou rovněž na některé produkty získat zpětné bonusy. V těchto případech můžete systém použít jako nástroj pro získání orientačního přehledu o produktech a objednávkových kódech pro snadnou další komunikaci s námi.

Většina produktů DELL je předkonfigurována a lze k nim tedy doplnit i jiné komponenty a záruky, které v předkonfigurovaných sestavách standardně neuvidíte. Proto se neváhejte zeptat! Totéž platí i v případě náhradních dílů, které z důvodu jejich obrovského množství a závislosti na typu produktu nejsou v ceníku uvedeny.

Vaše obchodní dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 800 888 046.