Dell PartnerDirect Preferred Vyhledávání zboží Informace
Zde se nacházíte: / Switche

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

Výrobce: Dell
Kód: 407-BBOP
Standardní doba dodání: 10 dnů
cena 13.828 Kč s DPH
11.428 Kč bez DPH
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
Počet portů 48 a více
PoE 802.3af Ne
Rychlost přenosu 10/100/1000
SFP Ano
Správa Managovatelný
Výrobce DELL
Záruka 1 měsíců
Záruka (firma) 1 rok
*
*
* - povinné položky